Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Ceník Ceník služeb profesionálního fotografa. Rodinné foto v ateliéru, beauty a glamour fotky. Profesionální fotograf Podhola

Glamour fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie glamour fotografií »

Balíčky glamour fotografií. V případě delšího časového rozsahu fotografování, nebo zájmu o větší počet fotek se lze individuálně dohodnout. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Glamour Beauty + make-up od profesionální vizážistky (ateliér/exteriér)

Z fotografování dostanete 15 profesionálně zpracovaných fotografií s pokročilou post-produkcí a retuší plus 30 fotografií se základní post-produkcí. Za přítomnosti vizážistky, která se postará o perfektní vzhled a make-up. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografování zabere přibližně 1 hodinu času plus čas pro zhotovení make-upu. V ceně je pokročilá glamour post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

3 500,- Kč
včetně 20% DPH
Glamour Beauty (ateliér/exteriér)

Z fotografování dostanete 15 profesionálně zpracovaných fotografií s pokročilou post-produkcí a retuší plus 30 fotografií se základní post-produkcí. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografování zabere přibližně 1 hodinu času. V ceně je pokročilá glamour post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

2 600,- Kč
včetně 20% DPH
Celodenní fotografování mimo ateliér nebo v ateliéru

Je ideální v případě rozsáhlejší zakázky, fotografovaní více osob najednou nebo realizace promo akce, možnost objednat služby vizážistky.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 20% DPH
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.