Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Ceník Ceník služeb profesionálního fotografa. Rodinné foto v ateliéru, beauty a glamour fotky. Profesionální fotograf Podhola

Portrétní fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie portrétu »

Portrétní fotografie jsou účtovány za časovou položku. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Portrétní fotografování s profesionální vizážistkou (ateliér/exteriér)

Z fotografování je zhruba 20 - 25 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování a profesionální make-up od vizážistky. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér).Fotografie dostanete na DVD.

2 500,- Kč
včetně 21% DPH
Portrétní fotografování (ateliér/exteriér)

Z fotografování je zhruba 20 - 25 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
Celodenní fotografování mimo ateliér

Je ideální, chcete-li dokumentovat celodenní rodinnou událost, oslavu, party atp.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 21% DPH
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.