Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Ceník Ceník služeb profesionálního fotografa. Rodinné foto v ateliéru, beauty a glamour fotky. Profesionální fotograf Podhola

Produktové a reklamní fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie produktových a reklamních fotografií »

Produktové fotografie jsou katalogové fotografie produktů s jednotným svícením a připravené pro prezentaci. Reklamní fotografie jsou propagačním materiálem (narozdíl od spíše katalogového v případě produktových) Vašeho produktu, firmy, značy atp. Reklamní foto může být třeba i fotografie Vaší provozovny využitá k propagaci, a to jak elektronické, tak tištěné. Ceny reklamních fotografií se hůře stanovují, avšak obratem jsem schopen Vám dodat přesnou cenovou kalkulaci, proto mě neváhejte kontaktovat.

Reklamní fotografie

Realizace na míru připravených reklamních fotografií. Na rozsahu zakázky je třeba se domluvit. Dle náročnosti lokací a aranžmá, popřípadě potřebného teamu, podle počtu fotografií a potřebě jejich přípravy jsem Vám schopen obratem dodat přesnou kalkulaci. Cena mého denního fotografování reklamních fotografií pro orientaci (8 hodin, bez vedlejších nákladů).

12 800,- Kč
včetně 21% DPH
Produkty "Na klíč"

Rozsah zakázky dohodou. Neváhejte se na mne obrátit pro přesnou kalkulaci a realizaci zakázky šitou na míru Vašim potřebám.

dohodou dle kalkulace
Produkty MIDI

Realizace fotografií pro menší e-shop nebo doplnění nových produktů. Nafocení nové kolekce pro promo výrobku. Realizace přání zákazníka. Balíček obsahuje 60 fotografií nejvyšší možné kvality. V ceně je základní post produkce a příprava fotografií pro tisk nebo elektronickou prezentaci.

5 000,- Kč
včetně 21% DPH
Produkty MINI

Základní balíček fotografií produktů. Realizace fotografické dokumentace výrobků pro e-shopy nebo jinou formu prezentace. Balíček obsahuje 30 fotografií nejvyšší možné kvality. V ceně je základní post produkce a příprava fotografií pro tisk nebo elektronickou prezentaci.

2 800,- Kč
včetně 21% DPH
Není žádný z balíčků přesně pro Vaše potřeby? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.