Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Ceník Ceník služeb profesionálního fotografa. Rodinné foto v ateliéru, beauty a glamour fotky. Profesionální fotograf Podhola

Rodinné fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie rodinné »

Balíčky rodinných fotografií se samozřejmě dají přizpůsobit dle dohody přesne na míru. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Rodinné foto (ateliér/exteriér)

Z fotografování je průměrně 30 fotografií, dle situace. Fotografování zabere cca 1 hodinu času. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). V ceně je základní post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
Celodenní fotografování

Je ideální, chcete-li dokumentovat celodenní rodinnou událost, oslavu, party, firemní akci, dětský den, atp.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 21% DPH
make-up od profesionální vizážistky

V případě, že máte zájem na fotografování mít plně profesionální make-up a vizáž, využijte této služby. Lze objednat ke všem balíčkům i v případě individuální domluvy.

900,- Kč
včetně 21% DPH za 1 hodinu
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.