Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Ceník Ceník služeb profesionálního fotografa. Rodinné foto v ateliéru, beauty a glamour fotky. Profesionální fotograf Podhola

Těhotenské fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie v těhotenství »

Těhotenské fotografie jsou účtovány za časovou položku. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Těhotenský portrét (ateliér/exteriér)

Z fotografování je průměrně 20 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD. Fotografování zabere zhruba 1 hodinu času.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
make-up od profesionální vizážistky

V případě, že máte zájem na fotografování mít plně profesionální make-up a vizáž, využijte této služby. Lze objednat ke všem balíčkům i v případě individuální domluvy.

900,- Kč
včetně 21% DPH za 1 hodinu
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.