Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Glamour a beauty fotografie

« Zpět na přehled alb         Ceník glamour »

Glamour je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Vyžaduje precizní aranžmá a vysoce kvalitně provedenou post-produkci. Fotografie ve stylu glamour budou skvělým a jedinečným dárkem pro Vašeho partnera nebo formou realizace Vaší promo akce či reklamní fotografie. Podtrhnou krásu ženy a dodají zdání smyslné rafinovanosti, lesku a luxusu.

Beauty je styl fotografií, vyjadřující čistou krásu. Beauty fotografie bývají méně stylizované a jsou spíše čistším portrétem. Nejčastěji se s nimi můžeme setkat u reklam na kosmetické produkty nebo, stejně jako v případě Glamour, plakáty slavných hvězd. Beauty portrét se též vyznačuje precizní post-produkcí, podrobnými retušemi a precizním svícením.

Petra

Petra

Markéta

Hanka

Různé