Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Nabídka Kompletní nabídka fotografických služeb ze všech oblastí fotografie. Komerční foto. Produktové fotografie.

Možnosti pro fotografování pro Vaši inspiraci

Svatební fotografie

Kompletní realizace fotodokumentace a fotografií z Vaší svatby. Jak portrétových, tak stylizovaných a reportážních z celého svatebního dne. Skupinky s rodinou a foto dle Vašich vlastních představ. Samozřejmostí je profesionální přístup, největší možná kvalita a přizpůsobení se Vašim požadavkům.

Stylizované fotografie

Dle Vašich nápadů, nebo společně vypracovaného návrhu, vytvořím stylizovanou fotografii nebo sérií fotografií pro kalendář nebo zarámování. Fantazii se meze nekladou...

Portrétní fotografie

Libovolné portréty v libovolném prostředí. Jediné limity klade fantazie. Neváhejte a nechte si zhotovit portrét přesně dle Vašich představ.

Produktové fotografie

Propagace Vašich produktů, výrobků nebo uměleckých předmětů. A to jak formou fotografií pro e-shop, tak i reklamní a plakátové fotografie včetně příprav pro velkoformátové tisky. Možnosti stylizace a fotografování produktů "v akci" při jejich reálném použití.

Módní fotografie

Zhotovení prezentace Vaší značce nebo Vašemu portfoliu. Spojení reklamní a produktové fotografie v jeden kompletní celek. Vyjádření charakteru Vašich produktů a realizace stylu módních kolekcí.

Fotografie v těhotenství

Vzpomínkové fotografie z času Vašeho očekávání před příchodem miminka. Jak formou rodinných a společných fotek, tak i kompozičně stylizovaných, získáte krásné vzpomínky a obrázky, kterými se můžete pochlubit příbuzným nebo svým přátelům.

Rodinné fotografie

Fotografie Vás a Vaší rodiny v ateliéru nebo na jakémkoli jiném místě, dle dohody a Vašich přání. Samozřejmě se mohou přidat i Vaši přátelé, nejen rodinní příslušníci:)

Glamour fotografie

V dnešní době je Glamour hojně využíván v módní a reklamní fotografii. Současně však může být i skvělý dárek pro Vaši drahou polovičku. Fotografie ve stylu glamour podtrhnou krásu ženy a dodají zdání smyslné rafinovanosti, lesku a luxusu.

Modelingové fotografie

Zhotovení portfolia nebo profilových fotek, jak začínajícím modelkám, tak realizace fotoprací pro modelky a modely pokročilé nebo agentury. Spolupráce na projektech s modelingem. Portréty z ateliéru nebo exteriéru v modelingovém stylu.

Profesionální vizážistika

K jakémukoli fotografování lze objednat služby profesionální vizážistky, která dovede stylizaci i vzhled k dokonalosti.