Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Novinky Nabídka fotografických služeb. Módní a reklamní foto, svatební, ateliérové. Profesionální fotograf.

28.10.2012 - nová galerie Glamour

V sekci Glamour přibyla nová galerie s krásnou a milou Petrou :)

10.10.2012 - optimalizace výkonu

Při této úpravě jsem se hodně zaměřil na výkon webu. Postupem času jsem stále přidával a přidával a výkonnost portfolia se snížila, a tak jsem se na ni dnes zaměřil a poladil web tak, aby se načítal o hodně rychleji. Podle testů a měření jsem ho zrychlil o 400% :) tak snad se Vám bude zase víc líbit :)

9.10.2012 - fotky z dvou dalších svateb

Byly přidány dvě nové galerie ze svatebních fotek z letošního přelomu léta a podzimu, tak neváhejte, a máte-li chuť, navštivte svatební galerii.

8.10.2012 - rozdělení projektů do vlastních galerií

Rozdělili jsme jednotlivé projekty do svých vlastních podkategorií. Tuto změnu zatím můžete vidět v galerii svatebních a produktových a reklamních fotografií. Postupně rozdělíme i ostatní kategorie.

7.10.2012 - fotografie pro korejskou ambasádu

Uveřejnil jsem galerii fotografií ze slavnostního happeningu pro korejskou ambasádu v hotelu Hilton, byla to příjemná akce, spousta zajímavých hostů, možnost ochutnávky korejských specialit a prezentace korejských technologií (automobily, elektronika). Příjemná hudba v podání smyčcového kvartetu a monoho dalšího. Podívejte se do galerie.

7.10.2012 - velké náhledy fotografií

Staré náhledy fotografií v jednotlivých galeriích byly příliš malé. Jedna změna, snad k lepšímu, kterou jsem dnes zdárně dokončil, přináší náhledy ve větším rozlišení. Doufám, že Vám pomůže si více užít prohlížení webu :)

6.10.2012 - založena sekce Novinky

Dnes jsem pro Vás nachystal novou sekci webu. Jedná se o novinky. Budete se zde moci dočíst všechny změny, co se na portfoliu udály, věci, které chystám a co Vás čekají.