Fotograf Martin Podhola portfolio profesionálního fotografa ateliérový fotograf foto svateb svatební foto, ateliérové foto, reklamní foto módní a modelingové fotografie reklama, móda fotografie produktové, produkty rodinné foto, děti, manželé Fotograf Martin Podhola portfolio fotografa Martina Podholy profesionální fotografie foto pro firmy reklamní foto foto reklamy reklamní a marketingová fotografie profesionální reklamní fotograf profesionální módní fotograf nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit nechte se vyfotit

Zakupte libovolné focení jako dárek formou poukázky!

  

Reference fotografa. Produktové fotografie, plakáty, billboardy, glamour, fashion a beauty focení.

Zákaznící říkají ...

"Spolupráce s Martinem a Dominikou byla úžasná. Jsou to profíci na svém místě, mají vynikající nápady a proto fotky vypadají tak skvěle. Oba jsou moc příjemní a dokážou bez problémů splnit přání jednotlivých zákazníků."
--- Míša a Tomáš

"Focení pod dohledem hned dvou odborníků na svém místě, na kterých je vidět, že svou práci dělají s nadšením a mají nepřeberné množství různých nápadů, které při focení neustále zapojují. I když je člověk u této dvojky na focení poprvé, připadá si nejen jak hvězda filmového plátna ale také jako mezi svými přáteli a jakákoli nervozita jde úplně stranou. :) "
--- Markéta

"Focení s Martinem a Dominikou bylo skvělou a moc příjemnou zkušeností. Vizážistka Katka je moc šikovná, cítila jsem se jako hvězda:) Celý kolektiv je velmi přátelský ale přitom profesionální. Fotky, které jsem dostala, předčily veškerá má očekávání. Všem můžu jedině doporučit."
--- Silvi

"Fotograf i s asistentkou dorazili včas a pěkně jako včeličky létali okolo a nebylo o nich skoro ani vědět. Když bylo potřeba hezky si nás rozestavili, aby na fotce nikdo nechyběl. Když jsme chtěli vyfotit něco extra, tak proste šli a fotili. S jejich prací jsme naprosto spokojeni."
--- Jiráskovi

"Focení s Dominikou a Martinem pro mě bylo první takovou zkušeností a jsem za to moc ráda, bylo to super, lépe jsem si nemohla vybrat! S vizážistkou a profi fotografem se člověk cítí jak filmová hvězda - můžu jedině doporučit!"
--- Bára

"Focení probíhalo na profesionální úrovni a zároveň ve velmi přátelském duchu, což u mě bylo potřeba, abych se zbavila výrazu Mr.Beana. Konečně mám pořádné a krásné fotky! Těším se na další spolupráci."
--- Martina

"Příjemné domácké prostředí a ohromná trpělivost při focení dětí společně s osobním přístupem jsou prním co člověka upoutá a potěší. Kvalita výsledných fotek je profesionální a použitá technika navíc umožňuje velkoformátové tisky. Jsme moc spokojeni. Děkujeme."
--- rodina Pokludovic

"Nesmírně milí a kreativní fotografové, kteří respektovali a rozvíjeli mé vlastní nápady a současně přiicházeli s vlastními. Fotky od nich jsou rozhodně nejhezčí, jaké mám!"
--- Lucie "Laethé" Karenová

Dlouhodobá spolupráce

Vizážistka Kateřina Vitáková
Profesionální tiskové studio pictorama.cz
Portál o svatbách Svatebnisvet.cz
Partnerská spolupráce s portálem ZOUK ČR
Módní návrhářka Daniela Chroustová
Taneční škola Frýda
Taneční Štěchovice
Improvizovaný cirkus (umělecké sdružení)
Roberts Publishing, CIJ awards
SphereCard benefit systém

Publikování

Večerní líčení na serveru dama.cz - článek od Katky Vitákové
National Geographic - Dunajská delta, ráj ornitologů
National Geographic - Bahenní sopky I.
National Geographic - Bahenní sopky II.
Československá fotografie - soutěžní rubriky
CIJ magazín, Roberts Publishing, fotodokumentace předávání cen a ostatních událostí
Výstava fotografií "Tropejská nokturna" leden - únor 2011 v Dobré Trafice, ozvěny výstavy
3. místo v soutěži rejstříku fotografů az-fotograf.cz

Členství

Svaz Českých Fotografů
Fotografická skupina SKAFANDR
Skupina Czech Photographers, mezinárodní art server DeviantART