Glamour fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie glamour fotografií »

Balíčky glamour fotografií. V případě delšího časového rozsahu fotografování, nebo zájmu o větší počet fotek se lze individuálně dohodnout. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Glamour Beauty + make-up od profesionální vizážistky (ateliér/exteriér)

Z fotografování dostanete 15 profesionálně zpracovaných fotografií s pokročilou post-produkcí a retuší plus 30 fotografií se základní post-produkcí. Za přítomnosti vizážistky, která se postará o perfektní vzhled a make-up. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografování zabere přibližně 1 hodinu času plus čas pro zhotovení make-upu. V ceně je pokročilá glamour post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

3 500,- Kč
včetně 20% DPH
Glamour Beauty (ateliér/exteriér)

Z fotografování dostanete 15 profesionálně zpracovaných fotografií s pokročilou post-produkcí a retuší plus 30 fotografií se základní post-produkcí. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografování zabere přibližně 1 hodinu času. V ceně je pokročilá glamour post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

2 600,- Kč
včetně 20% DPH
Celodenní fotografování mimo ateliér nebo v ateliéru

Je ideální v případě rozsáhlejší zakázky, fotografovaní více osob najednou nebo realizace promo akce, možnost objednat služby vizážistky.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 20% DPH
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.