Modelingové fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie modelingových fotogafií »

Modelingové fotografie jsou účtovány dle balíčků, avšak změna dohodou je samozřejmě možná. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Modeling Book + make-up od profesionální vizážistky v ateliéru nebo exteriéru

Z fotografování je průměrně 15 - 20 fotografií. V ceně je špičková post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD. Fotografování zabere cca 1 hodinu.

3 500,- Kč
včetně 21% DPH
Modeling Book v ateliéru nebo exteriéru

Z fotografování je průměrně 15 - 20 fotografií. V ceně je špičková post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD. Fotografování zabere cca 1 hodinu

2 600,- Kč
včetně 21% DPH
Celodenní fotografování

Je ideální, chcete-li fotografovat větší počet osob, rozsáhlejší projekt, popř. pro spolupráci s modelingovou agenturou. Lze objednat služby vizážistky.

12 800,- Kč
včetně 21% DPH
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.