Portrétní fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie portrétu »

Portrétní fotografie jsou účtovány za časovou položku. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Portrétní fotografování s profesionální vizážistkou (ateliér/exteriér)

Z fotografování je zhruba 20 - 25 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování a profesionální make-up od vizážistky. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér).Fotografie dostanete na DVD.

2 500,- Kč
včetně 21% DPH
Portrétní fotografování (ateliér/exteriér)

Z fotografování je zhruba 20 - 25 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
Celodenní fotografování mimo ateliér

Je ideální, chcete-li dokumentovat celodenní rodinnou událost, oslavu, party atp.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 21% DPH
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.