Rodinné fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie rodinné »

Balíčky rodinných fotografií se samozřejmě dají přizpůsobit dle dohody přesne na míru. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Rodinné foto (ateliér/exteriér)

Z fotografování je průměrně 30 fotografií, dle situace. Fotografování zabere cca 1 hodinu času. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). V ceně je základní post produkce a zpracování. Fotografie dostanete na DVD.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
Celodenní fotografování

Je ideální, chcete-li dokumentovat celodenní rodinnou událost, oslavu, party, firemní akci, dětský den, atp.

12 800,- Kč za zvýhodněnou cenu:
11 200,- Kč
včetně 21% DPH
make-up od profesionální vizážistky

V případě, že máte zájem na fotografování mít plně profesionální make-up a vizáž, využijte této služby. Lze objednat ke všem balíčkům i v případě individuální domluvy.

900,- Kč
včetně 21% DPH za 1 hodinu
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.