Těhotenské fotografie

« Zpět na přehled ceníků         Galerie v těhotenství »

Těhotenské fotografie jsou účtovány za časovou položku. U jednotlivých položek uvádím přibližný počet fotografií, u tohoto čísla vycházim z praxe, kolik fotografií se zpravidla podaří vytvořit. Na časovém rozsahu se s klientem dopředu domlouvám, takže víte předem kolik Vás bude focení stát! Čas samozřejmě nelze přesně dodržet, další hodinu účtuji až po vzájemné domluvě a výrazném překročení hodiny předcházející. Fotografie v této kategorii prochází profesionální modelingovou post produkcí a focení může probíhat jak v plně vybaveném ateliéru, tak na předem domluvené lokaci v libovolném exteriéru.

Těhotenský portrét (ateliér/exteriér)

Z fotografování je průměrně 20 fotografií, dle situace. V ceně je základní post produkce a zpracování. Focení je možné realizovat v ateliéru nebo na předem domluvené lokaci (libovolný exteriér). Fotografie dostanete na DVD. Fotografování zabere zhruba 1 hodinu času.

1 600,- Kč
včetně 21% DPH
make-up od profesionální vizážistky

V případě, že máte zájem na fotografování mít plně profesionální make-up a vizáž, využijte této služby. Lze objednat ke všem balíčkům i v případě individuální domluvy.

900,- Kč
včetně 21% DPH za 1 hodinu
Chtěli byste něco jinak? Neváhejte se na mne obrátit a nabídku přizpůsobím přesně Vašim potřebám.