Novinky Nabídka fotografických služeb. Módní a reklamní foto, svatební, ateliérové. Profesionální fotograf.

28.10.2012 - nová galerie Glamour

V sekci Glamour přibyla nová galerie s krásnou a milou Petrou :)

10.10.2012 - optimalizace výkonu

Při této úpravě jsem se hodně zaměřil na výkon webu. Postupem času jsem stále přidával a přidával a výkonnost portfolia se snížila, a tak jsem se na ni dnes zaměřil a poladil web tak, aby se načítal o hodně rychleji. Podle testů a měření jsem ho zrychlil o 400% :) tak snad se Vám bude zase víc líbit :)

9.10.2012 - fotky z dvou dalších svateb

Byly přidány dvě nové galerie ze svatebních fotek z letošního přelomu léta a podzimu, tak neváhejte, a máte-li chuť, navštivte svatební galerii.

8.10.2012 - rozdělení projektů do vlastních galerií

Rozdělili jsme jednotlivé projekty do svých vlastních podkategorií. Tuto změnu zatím můžete vidět v galerii svatebních a produktových a reklamních fotografií. Postupně rozdělíme i ostatní kategorie.

7.10.2012 - fotografie pro korejskou ambasádu

Uveřejnil jsem galerii fotografií ze slavnostního happeningu pro korejskou ambasádu v hotelu Hilton, byla to příjemná akce, spousta zajímavých hostů, možnost ochutnávky korejských specialit a prezentace korejských technologií (automobily, elektronika). Příjemná hudba v podání smyčcového kvartetu a monoho dalšího. Podívejte se do galerie.

7.10.2012 - velké náhledy fotografií

Staré náhledy fotografií v jednotlivých galeriích byly příliš malé. Jedna změna, snad k lepšímu, kterou jsem dnes zdárně dokončil, přináší náhledy ve větším rozlišení. Doufám, že Vám pomůže si více užít prohlížení webu :)

6.10.2012 - založena sekce Novinky

Dnes jsem pro Vás nachystal novou sekci webu. Jedná se o novinky. Budete se zde moci dočíst všechny změny, co se na portfoliu udály, věci, které chystám a co Vás čekají.