Reference fotografa. Produktové fotografie, plakáty, billboardy, glamour, fashion a beauty focení.

Zákaznící říkají ...

"Spolupráce s Martinem a Dominikou byla úžasná. Jsou to profíci na svém místě, mají vynikající nápady a proto fotky vypadají tak skvěle. Oba jsou moc příjemní a dokážou bez problémů splnit přání jednotlivých zákazníků."
--- Míša a Tomáš

"Focení pod dohledem hned dvou odborníků na svém místě, na kterých je vidět, že svou práci dělají s nadšením a mají nepřeberné množství různých nápadů, které při focení neustále zapojují. I když je člověk u této dvojky na focení poprvé, připadá si nejen jak hvězda filmového plátna ale také jako mezi svými přáteli a jakákoli nervozita jde úplně stranou. :) "
--- Markéta

"Focení s Martinem a Dominikou bylo skvělou a moc příjemnou zkušeností. Vizážistka Katka je moc šikovná, cítila jsem se jako hvězda:) Celý kolektiv je velmi přátelský ale přitom profesionální. Fotky, které jsem dostala, předčily veškerá má očekávání. Všem můžu jedině doporučit."
--- Silvi

"Fotograf i s asistentkou dorazili včas a pěkně jako včeličky létali okolo a nebylo o nich skoro ani vědět. Když bylo potřeba hezky si nás rozestavili, aby na fotce nikdo nechyběl. Když jsme chtěli vyfotit něco extra, tak proste šli a fotili. S jejich prací jsme naprosto spokojeni."
--- Jiráskovi

"Focení s Dominikou a Martinem pro mě bylo první takovou zkušeností a jsem za to moc ráda, bylo to super, lépe jsem si nemohla vybrat! S vizážistkou a profi fotografem se člověk cítí jak filmová hvězda - můžu jedině doporučit!"
--- Bára

"Focení probíhalo na profesionální úrovni a zároveň ve velmi přátelském duchu, což u mě bylo potřeba, abych se zbavila výrazu Mr.Beana. Konečně mám pořádné a krásné fotky! Těším se na další spolupráci."
--- Martina

"Příjemné domácké prostředí a ohromná trpělivost při focení dětí společně s osobním přístupem jsou prním co člověka upoutá a potěší. Kvalita výsledných fotek je profesionální a použitá technika navíc umožňuje velkoformátové tisky. Jsme moc spokojeni. Děkujeme."
--- rodina Pokludovic

"Nesmírně milí a kreativní fotografové, kteří respektovali a rozvíjeli mé vlastní nápady a současně přiicházeli s vlastními. Fotky od nich jsou rozhodně nejhezčí, jaké mám!"
--- Lucie "Laethé" Karenová

Dlouhodobá spolupráce

Vizážistka Kateřina Vitáková
Profesionální tiskové studio pictorama.cz
Portál o svatbách Svatebnisvet.cz
Partnerská spolupráce s portálem ZOUK ČR
Módní návrhářka Daniela Chroustová
Taneční škola Frýda
Taneční Štěchovice
Improvizovaný cirkus (umělecké sdružení)
Roberts Publishing, CIJ awards
SphereCard benefit systém

Publikování

Večerní líčení na serveru dama.cz - článek od Katky Vitákové
National Geographic - Dunajská delta, ráj ornitologů
National Geographic - Bahenní sopky I.
National Geographic - Bahenní sopky II.
Československá fotografie - soutěžní rubriky
CIJ magazín, Roberts Publishing, fotodokumentace předávání cen a ostatních událostí
Výstava fotografií "Tropejská nokturna" leden - únor 2011 v Dobré Trafice, ozvěny výstavy
3. místo v soutěži rejstříku fotografů az-fotograf.cz

Členství

Svaz Českých Fotografů
Fotografická skupina SKAFANDR
Skupina Czech Photographers, mezinárodní art server DeviantART